Vŕtacie hlavice a vrtáky

RUBI ponúka kompletnú škálu nástrojov na vŕtanie všetkých druhov keramických dlaždíc, prírodných kameňov a iných materiálov na steny. S vývojom keramických materiálov, ktoré sa čoraz častejšie nachádzajú vo väčšom formáte, s najrôznejšími povrchovými úpravami a čoraz výraznejšou tvrdosťou, sa spoločnosť RUBI vysporiadala výrobou kompletného sortimentu, ktorý ponúka riešenie pre profesionálov pre každý typ práce.
RUBI ponúka profesionálom viaceré možnosti diamantových vrtákov na mokré vrtanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny. Vŕtanie, najmä pri tvrdších materiáloch, je vždy kritické. Diamantové vrtné systémy FORAGRES, MINIGRES a EASYGRES, ktoré RUBI ponúka profesionálom, sú najlepším riešením v profesionálnej kvalite aj výkonnosti.
Rad diamantových koruniek DRYGRES RUBI na suchý rez je vhodný na vrtanie otvorov aj do tvrdších materiálov, ako je porcelánová kamenina. Uchytenie vrtákov je možné priamo do uhlovej brúsky alebo pomocou redukcie do vrtačky.
Tradičné vrtáky z karbidu wolframu sú už mnoho rokov najpoužívanejším riešením profesionálov na celom svete. Ich schopnosť vŕtať do dlaždíc a to buď počas inštalácie alebo až následne po zabudovaní ich predurčuje, že zostávajú obľúbeným typom vrtakov.
Doplňujúce príslušenstvo a pomôcky ku vŕtaniu otvorov pomocou diamantových koruniek