Diamantové hlavice pre mokrý rez

RUBI ponúka profesionálom viaceré možnosti diamantových vrtákov na mokré vrtanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny. Vŕtanie, najmä pri tvrdších materiáloch, je vždy kritické. Diamantové vrtné systémy FORAGRES, MINIGRES a EASYGRES, ktoré RUBI ponúka profesionálom, sú najlepším riešením v profesionálnej kvalite aj výkonnosti.
Diamantové vrtáky FORAGRES sú ideálne na vŕtanie kameninových dlaždíc, porcelánových dlaždíc, žuly a mramoru. K dispozícii sú v rôznych priemeroch od 20 do 120 mm. Sú ideálne na vrtanie otvorov v keramických dlažbách počas inštalácie. FORAGRES vrtáky umožňujú dosiahnuť najlepšie výsledky v kvalite rezu.
Sortiment EASYGRES diamantové vrtáky sa používajú na elektrické vrtanie bezpríklepovou vrtačkou, za mokra. Na vŕtanie všetkých druhov keramických obkladov, obzvlášť porcelánových dlaždíc a iných materiálov na steny, ako je mramor a žula, má RUBI diamantový vrták EASYGRES.
Diamantové špičky MINIGRES sú ideálne na vŕtanie kameninových dlaždíc, porcelánových dlaždíc, žuly a mramoru. K dispozícii sú v 5 priemeroch: 6, 8, 10, 12 a 14 mm. Sú ideálne na inštaláciu doplnkov a dekoratívnych doplnkov. V prípade vrtania do zabudovaných obkladov na stene, doporučujeme s MINIGRES vrtakmi prevŕtať iba samotný obklad (keramická dlažba, prírodný kameň atď.) a vrtanie do muriva dokončiť príklepovou vrtačkou.
Súpravy vrtákov EASYGRES sú najekonomickejším riešením pre majstrov, ktorí potrebujú vrtať rôzne priemery do akýmkoľvek typov keramických dlaždíc. Sortiment EASYGRES diamantové vrtáky sa používajú na elektrické vrtanie bezpríklepovou vrtačkou, za mokra.
Súprava FORAGRES je ideálna na vrtanie dier v keramických dlažbách počas inštalácie, pričom umožňujú dosiahnuť najlepšie výsledky v kvalite rezu. Diamantové vrtáky FORAGRES sú ideálne na vŕtanie kameninových dlaždíc, porcelánových dlaždíc, žuly a mramoru.