Elektrické kotúčové píly

Elektrické kotúčové píly RUBI sa vyrábajú v rôznych modeloch a typoch, od ľahkých píl v kufríkovom balení až po veľké portálové píly s laserovým navádzaním, pre rôzne druhy, rozmery a hrúbky materiálov, vrátane príslušenstva. Výrobca poskytuje na tieto stroje 2 ročnú záruku.
Elektrická kotúčová a pokosová píla ND-180 spadá do kategórie prenosných rezačiek. Jej malá veľkosť (39,5 x 38,5 x 24,5 cm) a nízka hmotnosť (11,8 kg) z nej robia ideálnu elektrickú pílu na vykonávanie menších rekonštrukcií.
RUBI DU-200 EVO je elektrická rezačka s pohyblivou hlavou, ideálna pre bežné rezanie keramických dlaždíc typu BIII a dlaždice z kameniny (BIIa). Je vybavená motorom s priamym pohonom 1,1 k (0,8 kW) a tepelnou ochranou.
Cirkulárna píla TC-180 je špeciálne navrhnutá na rezanie veľkoformátových dielov. Užívateľovi umožňuje znížiť manipuláciu s ťažkými predmetmi, čím sa dosiahne vyššia efektivita práce pri rezaní veľkých formátov. Kotúčová píla TC-180 je vybavená na prácu pri rezaní za mokra (hadicové pripojenie) alebo pri rezaní za sucha (pripojenie vysávača).
Rad laserových elektrických kotúčových,  pokosových píl DS-250-N, s pohyblivými hlavicami je ideálny pre realizáciu pokosových rezov. Ich výkonný motor s výkonom 3 HP robí tieto píly ideálnym riešením na rezanie všetkých typov keramických obkladačiek, porcelánových dlaždíc, ako aj na rezanie prírodných kameňov, ako je mramor, žula, bridlica atď. Osadenie motora na nosnej lište je pomocou klzných ložisk, ktoré umožňujú maximálnu presnosť a spoľahlivosť rezu. Hliníková konštrukcia. Mobilita pomocou zabudovaných koliesok a rukoväti. Extrudované hliníkové stoly, odnímateľné pre jednoduché čistenie stroja. Vybavený systémom ZERO DUST (nulový prach). Testované a certifikované spoločnosťou TNO.
DX-250 PLUS Laser & Level je elektrická kotúčová píla s pohyblivou, výškovo a uhlovo nastaviteľnou hlavou, ktorá ponúka profesionálom veľkú všestrannosť pri práci. DX-250 PLUS je vďaka svojmu motoru s výkonom 2 HP ideálna na rezanie všetkých druhov keramických dlaždíc a stavebných materiálov, ako je mramor, žula, tehly, obklady, žiaruvzdorné materiály atď. Vyrába sa v dvoch rozmeroch pre dĺžku rezu 112 resp. 152 cm.
Elektrická kotúčová píla RUBI DR-350 je ideálna na rezanie všetkých druhov stavebných materiálov, ako sú  tehly, obklady, žiaruvzdorné materiály, mramor, žula a samozrejme keramické dlaždice. Diamantový kotúč je fixný, výškovo a sklopne nastaviteľný, pracovný stôl je mobilný. Robustnosť oceľovej konštrukcie umožňuje dokonale zvládnuť nároky na intenzívnu prácu na mieste.
RUBI ponúka širokú škálu príslušenstva ku elektrickým kotúčovým pílam, čistiace bloky na diamantové kotúče, nastavce ku pracovným stolom, uholníky, káble a pod.
Rada elektrických kotúčových píl RUBI DC-250 ponúkajú profesionálnemu živnostníkovi maximálnu funkčnosť, spoľahlivosť a presnosť v práci. Sú ideálne na intenzívne rezanie glazovaných, kameninových a porcelánových dlaždíc, alebo príležitostne aj na rezanie prírodného kameňa. Možnosť nastavenia výšky hlavy umožňuje nastaviť výšku rezu. Základňa z extrudovaného hliníka je odnímateľná, č umžňuje jednoduché čistenie stroja. Sklopné nohy so zabudovanými kolesami pre ľahké nosenie. Vybavený systémom ZERO DUST (nulový prach). Testované a certifikované spoločnosťou TNO.
Elektrická kotúčová a pokosová píla RUBI DV-200 1000 je rezačka s pohyblivou hlavou a fixnou základňou. Je ideálna pre intenzívne rezanie glazúrovanej keramickej a kameninovej dlažby, rovnako ako pre rezanie porcelánových dlaždíc alebo príležitostné rezanie prírodného kameňa