Diamantové kotúče

Rad diamantových kotúčov RUBI  získal dôveru a uznanie profesionálov po celom svete. RUBI využíva svoj nepretržitý kontakt s trhom a poprednými výrobcami keramiky, aby zistil meniace sa potreby profesionálov. Výsledkom týchto poznatkov a spoločným úsilím s používateľmi na celom svete je, že diamantové kotúče RUBI sa stále vyvíjajú, obnovujú a následne s najnovšími technológiami zaraďujú do výroby.
RUBI má takisto kompletný sortiment diamantových kotúčov pre rezanie dlažby na sucho. Vyrábajú sa v rôznych priemeroch od 115 mm do 230 mm. V jednotlivých radoch diamantov kotúčov RUBI nájdu profesionáli rôzne typy kotúčov a čepelí, pre rôzne typy materiálov.  
RUBI má kompletný sortiment diamantových kotúčov na mokré rezanie. V sortimente diamantových kotúčov na rezanie za mokra RUBI nájdu profesionáli rôzne typy čepelí, ktoré plne vyhovujú ich potrebám. Vďaka vedomostiam o nových keramických materiáloch, lepidlách a stavebných materiáloch firma RUBI vždy pracuje na navrhovaní a výrobe inovatívnych produktov, ktoré ponúkajú vysokokvalitné riešenia a úspory času profesionálom, vždy zamerané na dosiahnutie najlepších výsledkov. Každá rada kotúčov má okrem univerzálneho použitia aj špeciálne vlastnosti pre konkrétne typy materiálov.